алюмінієві виливки

Алюмінієві виливки – це основна продукція ливарного виробництва. Вони можуть поставлятися з додатковою металообробкою на верстатах з ЧПУ або без неї.

Алюмінієві виливки можуть застосовуватися в наступних товарних категоріях:

  • алюмінієві виливки – корпуси: корпуси вуличних світильників, корпуси радіо-електронних приладів, корпуси моніторів, корпуси підсилювачів потужності, герметичні корпуси для зовнішнього застосування, корпуси відеокамер, алюмінієві виливки корпусів картера, виливки корпусів насосів, корпусів теплообмінників;
  • алюмінієві виливки гальмівних циліндрів, радіаторів, виливки корпусів регуляторів тиску газу, ліві і праві половини генераторів, складні виливки для вібраторів, виливки кришки насосів, редукторів і компресорів;
  • стандартні фасонні алюмінієві виливки – кришки, кришки і регуляторів, фланці, крутні, різні впускні патрубки (труби), фланці перехідників, кронштейни, вставки, опори, шестерні, кола;
  • алюмінієві виливки меблевої фурнітури, різних форм для харчових виробництв, алюмінієвого посуду;
  • алюмінієві виливки пластин і плит, деталей будівельних конструкцій;
  • а також алюмінієві виливки на замовлення по кресленнях Замовника.

Якість алюмінієвої виливки

При використанні методу лиття під тиском на ливарних машинах основними показниками їх якості будуть точність розмірів, щільність і герметичність алюмінієвої виливки, механічні властивості і шорсткість поверхні. Якість алюмінієвої виливки визначається особливостями її формування. Це такі особливості:

  1. Газонепроникність прес-форми. Оскільки прес-форма виготовлена зі сталі, то вентиляція відбувається тільки за рахунок спеціальних каналів. Розплавлений метал надходить в прес-форму з великою швидкістю, при цьому він взаємодіє з мастильними матеріалами прес-форми. В результаті повітря і  гази, які виділяються при розпаді мастила, можуть перешкоджати заповненню прес-форми і потрапляти в розплавлений метал, приводячи до утворення газоповітряних пір в алюмінієвій виливці і деяких інших дефектів.
  2. Дуже швидке за часом заповнення прес-форми розплавом, велика швидкість руху сплаву і тиск. Час заповнення прес-форми зазвичай становить від 0,02с до 0,3с, тиск – 500МПа, швидкість до 140м/с. Така швидкість і тиск дозволяє формувати алюмінієву виливку складної форми і великої площі з товщиною стінок від 0,6 мм і вище. Високий тиск на сплав під час запресовування в форму дозволяє отримувати алюмінієву виливку з низькою шорсткістю поверхні.
  3. Мелкозернистая структура и повышенная прочность алюминиевой отливки, которая получается в результате большой интенсивности теплового взаимодействия между расплавом и стенками пресс-формы.
  4. Найнижчі припуски серед всіх видів лиття на подальшу металообробку алюмінієвої виливки через використання сталевих прес-форм точних розмірів з низькою шорсткістю робочих поверхонь. У деяких випадках така точність прес-форм дозволяє з обробки різанням залишити тільки зачистку місць видалення живильників, сполучних каналів, облоя і промивніков..

Технологічний брак алюмінієвої виливки

Шлюб алюмінієвої виливки може виникати з таких причин: 1) насичення воднем і окислення алюмінієвого сплаву; 2) зменшення обсягу сплаву при фазовому переході алюмінієвої виливки з рідкого стану в твердий.

Розрізняють такі види дефектів алюмінієвих виливків: усадка, раковини, низька міцність, низька пластичність, порушення герметичності, включення оксидів, дефекти поверхні, газові пори.

 

Якщо ви хочете дізнатися вартість алюмінієвої виливки по ваших кресленнях з перейдіть на цю сторінку.

Більше інформації про алюмінієві виливки ви можете отримати за цим посиланням.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *