ливарне оснащення, ливарна форма: виготовлення або перенесення

  • Подати запит на ливарне виробництво та металообробку

Ливарне оснащення: виготовлення або перенесення

Ливарне оснащення, яку використовує компанія Літіз для лиття під тиском, може бути як новим так і вже булим у використанні. Відповідно ми надаємо послуги в напрямках описаних нижче.

Ливарне оснащення. Консультації з контролю виготовлення та проектування.

Ливарні форми і ливарна оснащення, виготовляються виробниками з якими ми співпрацюємо. Територіально вони розташовані в різних країнах. Всі ці компанії виробляють ливарне оснащення достатнього рівня якості для виготовлення виливків різного рівня складності.

Надаючи такі послуги ми виступаємо на боці нашого клієнта на стадії проектування ливарних форм і ливарного оснащення, щоб їх конструкція могла забезпечити:

  • максимальні продуктивність і ресурс;
  • високу швидкість обслуговування;
  • мінімальні брак і час ремонту.
Ливарне оснащення, яке в поточний момент експлуатується. Перенесення.

Наші фахівці допоможуть проаналізувати поточний стан ливарного оснащення і його ресурс, що залишився, щоб допомогти відповісти на питання про доцільність перенесення її з інших країн (наприклад, Китаю або Індії) в Україну. У даному питанні важливо порівняти витрати, пов’язані з таким рішенням, по відношенню до можливої вигоди від його реалізації.

Для довідки:

Ливарна форма (прес-форма) – обладнання для отримання виробів різної конфігурації з металів та їх сплавів під дією тиску, який створюється на ливарних машинах.
Прес-форми застосовують при литті під тиском металів і полімерних матеріалів, лиття по виплавлюваних моделях, пресуванні полімерних матеріалів. Розрізняють безліч видів прес-форм: ручні, напівавтоматичні і автоматичні; знімні, полузнімні та стаціонарні; з горизонтальною і вертикальною площинами роз’єму; з однією або декількома площинами роз’єму. Прес-форма складається з нерухомої частини (матриці), і рухомої частини (пуансона), формуючі порожнини яких є зворотним відбитком зовнішньої поверхні заготовки. В одній прес-формі може одночасно формоваться одна (одномісні форми) або декілька деталей (багатомісні форми). Підведення матеріалу до формуючої порожнини здійснюється через литниковую систему: центральний, розвідний і впускні літники, а знімання готового виробу – за допомогою системи виштовхування. Залежно від матеріалу і вимог до одержуваної деталі у формі підтримують певний температурний баланс. Для регулювання температури форми в більшості випадків використовують термостати.
Зважаючи на складний процес виготовлення і високу вартість прес-форм, їх використання характерно для серійного і масового виробництва.
Залежно від того в якому агрегатному стані (рідкому або твердому) в прес-форму завантажується метал, розрізняють прес-форми прямого пресування (для твердого стану) і прес-форми литтєвого пресування (для рідкого стану).
У компанії Літіз використовуються ливарні машини з ливарними формами литтєвого пресування