лиття під тиском, лиття алюмінію

  • Подати запит на ливарне виробництво та металообробку

Метод лиття “лиття під тиском” має ряд переваг перед іншими видами лиття, а саме:

Виливка корпус ліхтаря шароподібний. Н-02.
Виливка корпус ліхтаря шароподібний. Н-02. Партія виливок у виробничому цеху.
  • висока продуктивність (до декількох тисяч виливків на добу);
  • мінімальна необхідність в подальшій металообробці;
  • точні розміри виливки;
  • відмінну якість поверхні.

Компанія Літіз виробляє алюмінієві деталі вагою від 40г до 8кг (при цьому вага алюмінію, який заливається, може бути більше 10кг).

Ливарні форми і ливарні машини застосовуються для методу “лиття під тиском”.

Ми використовуємо належні нам ливарні машини з холодною камерою пресування і питомим тиском від 630 до 1000 МН / м2. У нас є досвід виробництва на такому обладнанні до 4-х виливків на хвилину. Карти лиття під тиском розробляються для кожного окремого виробу. Вони заносяться в комп’ютер і контролюються технологом в режимі реального часу. Для аналізу відмов в компанії застосовується метод FMEA. Для забезпечення якості виливків та економного витрачання ресурсу оснащення на ливарному виробництві використовуються термостати. Ливарна форма і ливарне оснащення, передаються на виробництво замовником. Вони також можуть бути придбані нами за кошти клієнта і застраховані від нещасливих випадків.

У нас ведеться облік використання ливарного оснащення у виробництві. При необхідності замовник може отримати звіт витрачання її ресурсу. Ми обслуговуємо ливарну оснастку і ремонтуємо її. Необхідність і вартість капітального ремонту завжди погоджується з власником.

Наступним за процесом “лиття під тиском” слідує процес металообробки. Компанія Літіз може запропонувати своїм замовникам наступні послуги в цій області:

  • Дробеметная обробка
  • верстатне зачищення
  • cnc-обробка

Одним з основних наших переваг є гнучкість у поставках партій литих виробів різного об’єму. Незважаючи на те, що лиття алюмінію під високим тиском розраховане на великі партії (масове виробництво), ми можемо поставляти середні і невеликі партії литих деталей.